Portal
Menu
Zoek
Zoeken Annuleer

Sociaal veiligheidsteam


Het sociale veiligheidsteam zorgt voor de sociale veiligheid van de leerlingen en de collega's van de school. 

Het sociaal veiligheidsteam bestaat uit interne vertrouwenspersonen en een externe vertrouwenspersoon. 

Voor alle locaties:
D. Smit                    d.smit@so-zwolle.nl

Voor de locatie Hasselterdijk:
C. Tuin                     c.tuin@so-zwolle.nl
P.A. Bronkhorst     p.bronkhorst@so-zwolle.nl

Voor de locatie Willem-Barentszstraat:
H. Meinema            h.meinema@so-zwolle.nl
A. van der Meer     a.van.der.meer@so-zwolle.nl

Voor de locatie Urk:
A.J. de Greef           a.de.greef@so-zwolle.nl

De externe vertrouwenspersoon is: 
M. Bulthuis             m.bulthuis@viaa.nl     

Onder het item sociale veiligheid vindt u vervolgens de klachtenregeling, de Wet Meldcode en het pestprotocol. In de schoolgids  vindt u verdere informatie over aspecten met betrekking tot de sociale veiligheid van uw kinderen. 
wij werken samen met